Bravúros győzelmet arattak a kadettok Pasaréten

Vasas Akadémia – Debreceni Kosárlabda Akadémia 66-77 (16-18, 25-16, 7-28, 18-15)

DKA: Nemes 8, Horai 12/6, Petrikovits 28/15, Neuwirth 4, Stupek 9 cserék: Sass 4, Kalassai 8/3, Szabó 4, Somi -.

edzők: Cserfalvi István, Varga Ádám

Cserfalvi István: Csoport egyik legerősebb ellenfelével egy felnőtt színvonalú mérkőzést játszottuk. Sajnos hamar faultproblémába kerültek a centereink, de a megbontott szerkezetünk is jól működött. Egy utolsó másodperces félpályással hét pont lett a félidő, de a játék végig kiegyenlített volt. A második negyedet nagyon jól kezdtük, Petrikovits Norisz három támadás alatt dobott kilenc pontot, amivel hamar meg is fordítottuk az eredményt. A védekezésünk is nagyszerűen összeállt, így 21 ponttal nyertük meg a negyedet. Az utolsó tíz perc újra kiegyenlített volt, így végül egy bravúros győzelmet arattunk idegenben.