A Debreceni Kosárlabda Akadémia és a Cívis Kosárlabda Klub 2019-20-as edzésrendje

Várunk Mindenkit Csapatainkban! Gyere és Kosarazz Velünk!

Cívis Kosárlabda Klub

ziccertigrisek@ziccertigrisek.hu

+36-70-2209-723

Debreceni Kosárlabda Akadémia

www.debka.hu

+36-70-2209-723

balazs.kovacs@debka.hu

deac_toborzo_szoro_a5 

 

FIÚ SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

 

Előkészítő csoport 2010-2014 között születettek /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Kedd: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edző: Cserfalvi István

 

1-2. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Kedd: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Csütörtök: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Edző: Czeglédiné Éles Zsuzsa, Vajda László

 

3-4. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Kedd: 17:00-18:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Csütörtök: 17:00-18:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Edző: Vajda László

 

5-6. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Kedd: 18:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Csütörtök: 18:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Edző: Szendrei Fruzsina

 

 

2009-2010-es születésű U11 Kenguru Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edző: Ökrös Tamás

 

2008-as születésű U12 „A” Gyerek Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

A csapat edzései a Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Iskolában (TK Gyakorló) lesznek.

Időpontok hamarosan.

Edzők: Sarkadi Ferenc, Varga Ádám

 

2008-as születésű U12 „B” Gyerek Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edző: Varga Ádám

 

2006-2007-es születésű U14 Serdülő I. Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Kedd 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Péntek 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edzők: Jávor Barna, Gál Balázs

 

2007-es születésű U14 Serdülő II. Csapat /Debreceni Sportcentrum Sportiskola/

Edzések:

Hétfő 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Kedd 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Péntek 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Edzők: Gál Balázs, Szendrei Fruzsina

 

2006-2007-es születésű U14 Serdülő III. Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Szerda: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Péntek: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola

Edző: Czeglédi Károly

 

2004-2005-ös születésű U16 Kadet “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő: 15:30-17:30 DE OEC Csarnok

Kedd: 16:00-18:00 DE OEC Csarnok

Szerda: 17:30-19:00 DE OEC Csarnok

Csütörtök: 16:00-17:30 DE OEC Csarnok

Péntek: 15:30-17:30 DE OEC Csarnok

Edzők: Kovács Balázs, Boldizsár Ferenc

 

2004-2005-ös születésű U16 Kadet “B” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Kedd 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Péntek 17:30-19:00 DE OEC Csarnok

Edzők: Cserfalvi István, Kovács Balázs

 

2004-2005-ös születésű U16 Kadet „C” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Kedd 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Csütörtök 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Edző: Dézsi András

 

2002-2003-as születésű U18 Junior „A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Kedd 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Szerda 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Csütörtök 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Péntek 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Edzők: Horváth Imre, Erdei Ádám

 

2002-2003-as születésű U18 Junior „B” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Kedd: 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Edző: Tompos Lóránd

 

2000-2001-es születésű U20 „B” Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Hétfő: 19:30-21:00 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda: 19:30-21:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edző: Kovács Balázs, Ráthonyi Tamás

 

LEÁNY SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

 

2009-2010-es születésű U11 Leány Kenguru Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Edző: Új Dorka

 

2008-as születésű U12 Leány Kenguru Csapat /Cívis Kosárlabda Klub/

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Edző: Bajusz György

 

 

2006-2007-es születésű U14-es Serdülő “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Kedd: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Péntek: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Kecskeméti János, Jávor Petra

 

2006-2007-es születésű U14-es Serdülő “B” Csapat /Debreceni Sportcentrum Sportiskola/

Edzések:

Hétfő: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Kedd: 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda: 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Kozák István, Karácsony Kinga

 

2004-2005-ös születésű U16-os kadet “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Hétfő 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Kedd 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Péntek 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Licska József

 

2004-2005-ös születésű U16-os Kadet “B” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Kedd 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola

Csütörtök 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola

Edző: Licska-Kecskeméti Evelin

 

2002-2003-as születésű U18-as Junior “A” Csapat /Debreceni Kosárlabda Akadémia/

Edzések:

Kedd 18:00-19:30 DE OEC Csarnok

Szerda 16:00-17:30 DE OEC Csarnok

Csütörtök 17:30-19:00 DE OEC Csarnok

Péntek 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Dóra Márton, Papp Alexandra

 

A felsorolt csoportjainkon kívül a Debreceni Kosárlabda Akadémia kötelékében a következő iskolákban tartunk kosárlabda tanfolyamokat:

Debreceni Egyetem Kossuth Gyakorló Általános Iskolája, Ökrös Tamás vezetésével

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Tarsoly Andor vezetésével

Dózsa György Általános Iskola, Czeglédi Károly vezetésével

Gönczy Pál Általános Iskola, Czeglédi Károly Vezetésével

Hatvani István Általános Iskola, Varga Ádám vezetésével

Ibolya utcai Általános Iskola, Máthé Katalin vezetésével

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Bajusz György és Sarkadi Ferenc vezetésével

Petőfi Sándor Általános Iskola, Papp Alexandra vezetésével

Hunyadi János Általános Iskola, Dézsi András vezetésével

Csapókerti Általános Iskola, Tugyi-Tóth Mercédesz vezetésével

Szent Efrém Görögkatólikus Óvoda, Általános Iskola és AMI intézményekben (januártól)