A Debreceni Kosárlabda Akadémia és a Cívis Kosárlabda Klub 2018-19-es edzésrendje

Várunk Mindenkit Csapatainkban! Gyere és Kosarazz Velünk!

Ziccer Tigrisek Kosársuli

ziccertigrisek@ziccertigrisek.hu

+36-70-2209-723

Debreceni Kosárlabda Akadémia

www.debka.hu

+36-70-2209-723

balazs.kovacs@debka.hu

 

FIÚ SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

 

Előkészítő csoport 2010-2013 között születettek

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edző: Asztalos József

 

Előkészítő csoport 2010-2013 között születettek

Edzések:

Kedd: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edző: Cserfalvi István

 

1-2. osztályosok részére az Árpád Vezér Általános Iskolában

Edzések:

Kedd: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Csütörtök: 16:00-17:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Edző: Czeglédiné Éles Zsuzsa

 

2008-2009-es születésű U11 Kenguru Csapat

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Varga Ádám

 

2007-es születésű U12 „A” Gyerek Csapat

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edzők: Gál Balázs, Szendrei Fruzsina

 

2007-es születésű U12 „B” Gyerek Csapat

Edzések:

Kedd: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edző: Czeglédi Károly

 

2005-ös születésű U14 Serdülő I. Csapat

Edzések:

Hétfő: 15:30-16:30 és 16:30-17:30 (Egyéni Képzés) DE OEC Csarnok

Kedd: 16:00-18:00 DE OEC Csarnok

Szerda: 17:00-19:00 DE OEC Csarnok

Csütörtök: 16:00-17:30 DE OEC Csarnok

Péntek: 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Edzők: Kovács Balázs, Boldizsár Ferenc

 

2006-os születésű U14 Serdülő II. Csapat /Debreceni Sportcentrum csapata/

Edzések:

Egyeztetés alatt. Az edzések helyszíne a TK Gyakorló és a Tóth Árpád Gimnázium

Edzők: Vajda László, Sarkadi Ferenc

 

2005-2006-os születésű U14 Serdülő III. Csapat

Edzések:

Hétfő: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Szerda: 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Péntek: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola

Edző: Czeglédi Károly

 

2003-2004-es születésű U16 Kadett “A” Csapat

Edzések:

Hétfő 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Kedd 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Péntek 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Edzők: Erdei Ádám, Kovács Balázs

 

2003-2004-es születésű U16 Kadett “B” Csapat

Edzések:

Hétfő 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Kedd 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda 16:00-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök 18:00-19:30 Tóth Árpád Gimnázium

Péntek 16:00-18:00 DE OEC Csarnok

Edzők: Cserfalvi István, Erdei Ádám

 

2003-2004-es születésű U16 Kadett „C” Csapat

Edzések:

Kedd: 17:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Csütörtök: 17:00-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Edző: Tompos Lóránd

 

2001-2002-es születésű U18 Junior Csapat

Edzések:

Hétfő 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Kedd 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Szerda 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Csütörtök 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Péntek 16:00-18:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Edzők: Kádár Tamás, Horváth Imre

 

1999-2002-es születésű U20-U18 Megyei Csapat

Edzések:

Kedd: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edző: Dézsi András

 

LEÁNY SZAKOSZTÁLY EDZÉSEI

 

U11-es Kenguru Csapat /2008-ban és utána születettek/

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Szerda: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola (KisTK)

Edző: Bajusz György, Új Dorka

 

U12-es Gyerek Csapat /2007-ben születettek/

Edzések:

Hétfő: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Szerda: 16:30-18:00 Tóth Árpád Gimnázium

Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edző: Kozák István, Kecskeméti Evelin

 

U14-es Serdülő “A” Csapat /2005-2006-ban születettek/

Edzések:

Hétfő: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Kedd: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda: 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Péntek: 16:30-18:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Licska József , Kecskeméti János

 

U14-es Serdülő “B” Csapat /2005-2006-ban születettek, a Debreceni Sportcentrum Csapata/

Edzések:

Kedd: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola

Szerda: 17:30-19:00 Árpád Vezér Általános Iskola

Csütörtök: 16:30-18:00 Bocskai István Általános Iskola

Edzők: Jávor Petra, Karácsony Kinga

 

U16-os Kadet “A” Csapat /2003-2004-ben születettek/

Edzések:

Hétfő 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Kedd 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Szerda 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Péntek 18:00-19:30 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Kecskeméti János, Licska József

 

U16-os Kadet “B” Csapat /2003-2004-ben születettek/

Edzések:

Kedd 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Csütörtök 18:00-19:30 Bocskai István Általános Iskola

Edző: Dóra Márton

 

U18-as Junior Csapat /2001-2002-ben születettek/

Edzések:

Hétfő 19:30-21:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Kedd 18:00-19:30 DE OEC Csarnok

Szerda 19:30-21:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Csütörtök 19:00-20:30 DE OEC Csarnok

Péntek 19:30-21:00 Kossuth Gimnázium, Csengő utca

Edzők: Kovács Imre, Papp Alexandra

 

A felsorolt csoportjainkon kívül a Debreceni Kosárlabda Akadémia kötelékében a következő iskolákban tartunk kosárlabda tanfolyamokat:

Debreceni Egyetem Kossuth Gyakorló Általános Iskolája, Vajda László vezetésével

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Tarsoly Andor vezetésével

Dózsa György Általános Iskola, Czeglédi Károly vezetésével

Gönczy Pál Általános Iskola, Czeglédi Károly Vezetésével

Hatvani István Általános Iskola, Varga Ádám vezetésével

Ibolya utcai Általános Iskola, Máthé Katalin vezetésével

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Dr. Veress Jánosné Erzsike néni és Sarkadi Ferenc vezetésével

Petőfi Sándor Általános Iskola, Papp Alexandra vezetésével

Hunyadi János Általános Iskola

Szent Efrém Görögkatólikus Óvoda, Általános Iskola és AMI intézményekben