Elrajtol a 3×3 Európa-bajnokság (menetrend)

A pénteki nap lesz az eddigi leghosszabb a debreceni 3×3-as rendezvények közül, hiszen a délelőtt kezdődő, és egészen koradélutánig tartó U23 Nations League után elkezdődnek a FIBA 3×3 Európa-bajnokság csoportmérkőzései. Íme az 5. nap menetrendje:

U23 Nations League 6. forduló:

9:20 Románia – Lengyelország (női)

9:40 Románia – Csehország (férfi)

10:00 Ukrajna – Szlovákia (női)

10:20 Ukrajna – Szlovákia (férfi)

10:50 Csehország – Lengyelország (női)

11:10 MAGYARORSZÁG – Csehország (férfi)

11:30 MAGYARORSZÁG – Szlovákia (női)

11:50 Lengyelország – Szlovákia (férfi)

12:20 Románia – Csehország (női)

12:40 Románia – MAGYARORSZÁG (férfi)

13:00 Ukrajna – MAGYARORSZÁG (női)

13:20 Ukrajna – Lengyelország (férfi)

13:50 Elődöntő 1 (női)

14:10 Elődöntő 2 (női)

14:30 Elődöntő 1 (férfi)

14:50 Elődöntő 2 (férfi)

15:20 Döntő (női)

15:40 Döntő (férfi)

Európa-bajnokság:

16:30 Ünnepélyes megnyitó

17:00 Oroszország – Spanyolország (női)

17:20 Franciaország – Lengyelország (női)

17:40 Szerbia – Németország (férfi)

18:00 Hollandia – Spanyolország

18:30 Olaszország – Spanyolország (női)

18:50 MAGYARORSZÁG – Lengyelország (női)

19:10 Lengyelország – Németország (férfi)

19:30 Ukrajna – Spanyolország (férfi)

20:00 Oroszország – Olaszország (női)

20:20 Szerbia – Lengyelország (férfi)

20:40 Hollandia – Ukrajna (férfi)

21:00 Franciaország MAGYARORSZÁG (női)