Fiú junior: Kiváló kezdés, fontos siker Nyíregyházán

Tizennégy ponttal, 82-68 arányban győztek akadémiánk fiai Nyíregyházán, a junior bajnokság 10. fordulójában. Kádár Tamás és Horváth Imre tanítványai már az első félidőben elléptek hazaiaktól, és az itt megszerzett előnyüket a meccs végéig tartani tudták. Ez volt U18-asaink harmadik idegenbeli győzelme a szezonban.

Nyíregyházi Sportcentrum – Debreceni KA 68- 82 (16- 29, 17- 19, 21- 16, 17- 18)

DKA: Kurucz 12/6, Balázsi 5/3, Neuwirth 20/3, Csikai 8, Tóth 5

Csere: Nemes 13/3, Somi 10/6, Sass 4, Perikovits 4, Kanyári, Stupek 1, Horai

Kádár Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést az első félidőben 15 ponttal vezettünk. Védekezésben ekkor is figyelmetlenek voltunk, nagyobb előnnyel is fordulhattunk volna. A második félidőben ez a figyelmetlenség kiterjedt a támadasunkra is, sok tiszta közelit/távolit/büntetőt hibáztunk, így az ellenfél közelebb zárkózott. Vegyes érzéseim vannak, kicsit nagyobb odafigyeléssel egy nagyon jó teljesítményt nyújthattunk volna.