Hatpontos hazai siker a junior fiúktól

A felnőtt csapathoz hasonlóan a juniorok is a Szedeák csapatával találkoztak a héten. Ugyan Kádár Tamás és Horváth Imre fiai számára a záró felvonás gyengébbre sikerült, hat pontot így is meg tudtak őrizni a mérkőzés folyamán gondosan építgetett előnyükből. Ezzel U18-asaink továbbra is hibátlanok hazai pályán, mérlegük: 4 meccs, 4 győzelem.

Debreceni KA – Szedeák/A 72-66 (18-13, 24-17, 21-17, 9-19)

DKA: Kurucz 6/6, Balázsi 6, Neuwirth 12/6, Csikai 15/3, Tóth 15

Csere: Nemes 8, Turcsik, Kanyári 6/3, Sass, Somi 2, Perikovits 2, Selyem.

Kádár Tamás: Kár az utolsó negyedért! Úgy gondolom, hogy kézben tartottuk a mérkőzést, folyamatosan növeltük az előnyünket. Egész meccsen akadozott a játékunk, de a harmadik negyedben volt egy jobb periódusunk, ahol már több mint 20 ponttal is vezettünk. Az utolsó negyedben 1-2 rossz döntés után teljesen elbizonytalanodtunk, ezt az ellenfél kihasználta és visszajött a mérkőzésbe.