Kiütötte a listavezetőt a Fodor-csapat

DKA-DEAC – VBW CEKK Cegléd  72-36 (25-13, 14-7, 13-9, 20-7)

DKA-DEAC: Gyulai Jázmin 23/3, Szabó Evelin 15/3, Keresztúri Sarolta 8, Mezei Dóra 7/3, B. Tóth Regina 6, Tamás Réka 5, Halász Izabel 2, Sükei Zsuzsa 2, Szabó Emese 2, Radványi Dóra 2.

Edző: Fodor Ármin

Fodor Ármin: A listavezető látogatott hozzánk, nehéz meccsre számítottam, ahol akár 1-2 pont is kulcsfontosságú lehet. Kezdés előtt azt kértem a lányoktól, hogy a feldobás pillanatától mi diktáljuk a tempót, ezt meg is tették 40 percen keresztül, amiért hatalmas dicséret jár nekik. Az összes negyedet megnyertük, uraltuk a mérkőzést. Sikerünk kulcsa az agresszív védekezésünk volt, ellenfelünket sok hibára kényszerítettük, rengeteg labdát szereztünk. Sikerült a lepattanóharcot is fölényesen megnyernünk, kevés eladott labdával dolgoztunk, ami szintén dicséretes. A ceglédiek húzóembereit sikeresen ki tudtuk kapcsolni a játékból, ami nagy öröm számomra, hiszen rájuk már korábban is készültünk. Minden játékosomon láttam a győzni akarást, mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez. Csak jót tudok mondani a mai teljesítményünkről, nagyon büszke vagyok a csapatomra. Gratulálok a lányoknak!